X
تبلیغات
زولا

ساپورت در آمریکا، وجه تمایز زنان خودفروش

سه‌شنبه 24 شهریور‌ماه سال 1394 ساعت 08:29 ب.ظ


آیا می‌دانستید در دهه 80 میلادی در کنگره آمریکا طرحی مطرح شد مبنی بر اینکه زنانی که در کلوپ‌ها و بارها و مراکز فساد مشغول خودفروشی هستند، باید یک وجه تمایزی با بقیۀ زنان اجتماع داشته باشند؟

در این زمان به فکر طراحی لباسی جذاب و در عین حال منحرف‌کننده افتادند که این دسته از زنان را از جامعه متمایز کنند.


"ساپورتوت" محصول این تفکر غربی بود که امروزه برای کشورهای جهان سوم تبدیل به فرهنگ و مد شده است. کاش استفاده‌کنندگان این لباس سخیف می‌دانستند که در چه دامی افتاده‌اند و چطور مورد تمسخر سران کشورهای غربی قرار گرفته‌اند.

تحقیقات جدید پزشکان متخصص گوارش نشان می‌دهد، پوشیدن گن‌ها و جوراب‌شلواری‌های تنگ به اندام‌های زنان صدمه می‌زند. آن‌ها گفتند گن‌هایی که به منظور لاغرتر نشان دادن و خوش‌فرم نشان دادن شکم و باسن خانم‌ها و همچنین جوراب‌شلواری‌های تنگ که به منظور خوش‌اندام نشان دادن استفاده می‌شود، به معده و روده و روده بزرگ فشار آورده و سبب بدقواره شدن اندام‌های تحتانی می‌شوند.


دکتر سوزان اسکات، استاد مدرسه پزشکی دانشگاه منچستر گفت: فشرده‌سازی معده و روده، رفلکس اسید و سوزش معده را تشدید می‌کند و مشکل بی‌اختیاری ادرار را که در میان خانم‌ها شایع است، تشدید می‌کند. وی افزود: وجود لایه‌های لاستیکی ضخیم در  جوراب‌ها، سبب لخته شدن خون در ران‌ها و ایجاد عفونت‌های باکتریای در واژن می‌شود.

امروزه توجه و علاقۀ زیاد به ساق‌های طرحدار و رنگی در مجموعه‌های طراحان مشهور مد جهانی مشاهده شد و این ساق‌ها بیش از سایر دهه‌ها مورد توجه خانم‌ها قرار گرفت. این مدل‌ها با شکل و عناوین مختلفی مثل شلوارهای تنگ و چسبان، ساق‌جورابی‌ها، جوراب‌های بلند طرحدار، جوراب‌شلواری و ساپورت و… از پاییز و زمستان سال قبل در اغلب بوتیک‌ها و فروشگاه‌های لباس زنانه برای فروش عرضه شده‌اند.ساپورت چرا وارد ایران شد؟


ده سال پیش طی طرحی محرمانه، جامعه‌شناسان فرانسوی و ایتالیایی و آمریکایی یا به عبارتی فراماسونری، تحقیقات گسترده‌ای روی مردان ایرانی انجام دادند. البته با هزینۀ عربستان سعودی که بدبختانه موفق هم بوده است.

آن‌ها در پژوهش‌هایشان، نوک پیکان را به سمت غیرت مرد ایرانی گرفته بودند و هدفشان از بین بردن این عنصر گرانبهای مرد ایرانی و به تبع آن کانون امن خانواده بود.

این دانشمندان و جامعه‌شناسان، عضو آسیب‌پذیر مرد ایرانی یا به عبارتی همۀ مردها (چشم‌شان) را تشخیص دادند. ولی با مشکلی چون قانون اساسی ایران روبرو شدند.


با توجه به اینکه برای هر کاری یک راهی وجود دارد، آن‌ها با استفاده از دو متر پارچه، محصولی را ساختند با پوشش کامل اما در عین حال بسیار تحریک‌کننده و تخریبگر که اگر کسی گیر هم داد، بگویند این که حجابش کامل است و در عین حال به هدفشان هم برسند.

بهترین راه نفوذ ساپورت در ایران هم ماهواره بود. سریال‌های ترکی که دارد فاحشگی را بیصدا در خون مردم ما وارد می‌کند، و تا این حرف را می‌شنویم بهمان برمی‌خورد که نه اینطور نیست!


 http://ms-ma.btlf.net/page-7627.html

 

برچسب‌ها: ساپورت، آمریکا، زنان، ایران
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo