X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گستاخی الاخباریه سعودی نسبت به ایران

پنج‌شنبه 20 فروردین‌ماه سال 1394 ساعت 09:52 ب.ظ


تارنمای سازمان جوانان پان‌ایرانیست


تلویزیون آل سعود در بخش خبر خود از اهواز بنام «اهواز اشغالی توسط ایران» نام برد.

با توجه به افزایش تنش‌های منطقه‌ای و همچنین رقابتی که بر سر موازنۀ قوا در منطقه وجود دارد، آل سعود سعی دارد با کلمات و عبارت‌های شیطنت‌آمیز، مواضعی نسبت به کشورمان داشته باشد.


در صفحات مجازی حامیان عربستان با هشتگ «عاصفه الحزم» عبارت‌های تندی نسبت به ایران به کار می‌رود. آن‌ها مدعی هستند حرکت بعدی «عاصفه الحزم» همراه با خیزش هوادارانشان، متوجه ایران خواهد بود.


به نظر می‌رسد، آن‌ها به صورت دقیق و برنامه‌ریزی‌شده در حال ارسال پیام‌های خاص به استان خوزستان می‌باشند.

به طوری که، در چند روز گذشته کوشیده‌اند با پوشش غلوآمیز بازی فوتبال (باشگاه فولاد اهواز) در استان خوزستان و نمایش تحریف شدۀ احساسات تعداد اندکی از تماشاگران، نگاه‌ها را به سمت خوزستان جلب کنند.

در عین حال، به نظر می‌رسد هسته‌های متعدد و سازمان یافته‌ای از عناصری خودفروخته و تجزیه‌طلب در خوزستان، طبق برنامه و به طور هدفمند برای فراهم نمودن خوراک رسانه‌ها فعال شده‌اند و می‌کوشند جوّ روانی ویژه‌ای در راستای سیاست‌های ضدایرانی به وجود آورند.


با دقت در تحرکات اخیر رسانه‌ای، می‌توان فهمید تمام تلاش دستگاه‌های امنیتی همگرا با عربستان، ایجاد ناامنی در خوزستان و ریختن نفت بر روی شعله‌هاست.

گفتنی است در این میان، عده‌ای از عناصر و هسته‌های فعال در خوزستان در حال ارائه خدمات همزمان به عربستان و داعش هستند.

بعید به نظر نمی‌رسد که عربستان و دیگر کشورها با حمایت از گروه‌های ترور و انتساب آن‌ها به داعش، در پی بهره‌برداری دوگانه از حوادث باشند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo