X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نظر مجلۀ فرانسوى در مورد آرایش زنان در ایران

پنج‌شنبه 9 بهمن‌ماه سال 1393 ساعت 01:10 ب.ظ


صورت‌هایى که دیگر واقعی و دلنشین نیستند.

زنان ایرانى چهرۀ خود را پشت نقاب سنگینى از آرایش و عمل زیبایى پنهان می‌کنند.


جاى تعجب دارد که زنان این کشور علیرغم آموزه‌هاى دینى، خود را شبیه پورن‌استارها و ستاره‌هاى فیلم‌هاى سکسی آمریکایى آرایش می‌کنند.

اینگونه چهره‌آرایى‌ها تنها در فیلم‌هاى سکسى دیده می‌شود. ما در خیابان‌هاى اروپا بسیار کم با چنین مواردى روبرو می‌شویم. در ایران صورت زنان بیشتر از آنکه حس خوبى القا کند، حس شهوت را برمی‌انگیزاند.


خرید و فروش کتاب در مقابل خرید و فروش لوازم آرایشى بسیاربسیار کم و ناچیز جلوه می‌کند. در ایران مقدار خرید و فروش یک سال کتاب برابر با میزان خرید و فروش یک روز یا نیمه‌اى از روز ابزار آرایش است.

این یعنى جهان سوم، جایى که مردم آن نسبت به شعور خود بى‌تفاوت‌تر از ظاهر خود هستند. به نظر می‌رسد آمریکا این بار در جنگ نرم خود به پیروزى چشمگیرى دست یافته است!


یکى از استادان دانشگاه‌هاى آلمان براى نشستی به تهران سفر می‌کند، هنگام بازگشت یکى ازهمراهان می‌پرسد «ایران را چطور ارزیابى کردید؟»

پاسخ جالب استاد: ایران کشور زیبایى بود، اما فاحشه زیاد داشت!منبع: «مجلۀ اکومُد»


یکی از دوستان می‌گفت، «منبع» خود من هستم که همه روزه این صحنه‌ها را در کوچه و خیابان می‌بینم!

کتابفروشی‌ها خلوت و فروشگاه‌های لوازم آرایشی شلوغ!


این هم یک مطلب مشابه:


http://www.philstar.com/freeman-opinion/2014/06/23/1338061/iranian-women-makeup-speaks-volumesاگرچه در این باره، ذکر یک نکته ضروری است؛ و آن هم اینکه، زنان غربی چون آزادی بیشتری در نشان دادن اندام خود دارند، بنابراین بیشتر در پی رفتن به باشگاه‌های بدنسازی زنانه می‌باشند.

اما در کشوری مانند کشور ما، از آنجا که دختران و زنان نمی‌توانند آنگونه که مورد نظرشان است به نمایش اندام خود بپردازند، بنابراین ضمن بی‌اعتنایی به وضعیت آن(!)، تنها راه بالا بردن جذابیت خود را در آرایش غلیظ چهره جستجو می‌کنند!

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo