قاتل مرزبانان ایرانی را بشناسید

سه‌شنبه 7 آبان‌ماه سال 1392 ساعت 10:25 ب.ظ


گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل»، مسئولیت به شهادت رساندن 16 مرزبان ایرانی را بر عهده گرفته است. گروهکی که یک تروریست وهابی با نام مستعار «صلاح‌الدین فاروقی» آن را رهبری می‌کند.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، «سراوان» حالا برای خانوادۀ 14 مرزبان ایرانی، نام دیگری است. سراوان جمعه شب بوی خون گرفته بود. درگیری اشرار مسلح با نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران آن قدر شدت گرفت که تا مدت‌ها صدای شلیک گلوله و رگبار به گوش می‌رسید.

درگیری خونیننی که حین گشت‌زنی هنگ مرزبانی ایران در محدوده پاسگاه 167 گزبستان سراوان رخ داد و به شهادت 14 مرزبان ایرانی (12 سرباز وظیفه و 2 افسر درجه دار) و زخمی شدن 6 نفر دیگر انجامید. اشرار مسلح البته بلافاصله محل درگیری را ترک کردند و به پاکستان گریختند.

در اقدامی متقابل، 16 زندانی از اشرار منطقه، توسط قوه قضائیه اعدام شدند تا مرهمی باشد بر درد خانواده‌های داغدار این جنایت تروریستی.

حدود 30 ساعت بعد، گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» با انتشار بیانیه‌ای در صفحه اینترنتی خود، مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفت. گروهکی که سرکردۀ آن، خود را ادامه‌دهندۀ «عبدالمالک ریگی» تروریست معدوم گروهک تروریستی «جندالله» می‌داند.اما ریگی دوم مرزهای شرقی ایران کیست و گروهک او از کجا آمده؟

بعد از اعدام و به هلاکت رسیدن سرکرده گروهک تروریستی «جندالله»، باقیماندگان گروهکی که حالا عبدالمالک ریگی را بالای سر خود نمی‌دیدند، اقدامات جنایتکارانه خود را ادامه دادند. ابتدا گروهکی به نام «انصار» به سرکردگی یک وهابی فراری که در عملیات تروریستی در نمازجمعه چابهار ناکام ماندند و به هلاکت عامل انتحاری این عملیات تروریستی منجر شد. پس از آن و مردادماه سال گذشته نیز شاخه‌های نظامی گروهکی تروریستی موسوم به «جیش العدل» اعلام موجودیت کردند. گروهی که شروری وهابی به نام «عبدالرحیم ملازاده» با نام مستعار «صلاح‌الدین فاروقی» اهل شهرستان راسک آن را پایه گذاری کرده است.

او که بعد از دستگیری برادر شرورش عبدالرحیم ملازاده به اتهام مشارکت در شهادت مولوی جنگی‌زهی به پاکستان متواری شده، برنامه‌های خود را برای عملیات تروریستی آغاز کرد و در این راه حتی از کودکان بلوچ هم استفاده کرد و با سوءاستفاده از آنان، این کودکان را به فراگیری آموزش‌های نظامی و آموزه‌های فرقۀ وهابیت مجبور کرد.

محل استقرار اصلی این گروه در مناطق مرزی پاکستان و ایران است و تروریست‌های جیش العدل برای انجام ماموریت جمعه شب خود در مرز سراوان، به کمین سربازان ایرانی نشسته بودند.

تروریست‌های جیش العدل با تشکیل سه گردان نظامی به نام‌های سه تن از اشرار و ترویست‌های به هلاکت رسیده خود، یعنی گردان‌های عبدالملک ملازاده، نعمت‌الله توحیدی و شیخ ضیائی اقدام به برنامه‌ریزی و آموزش نیروها برای انجام عملیات تروریستی و انتحاری کردند و تازه‌ترین جنایت آنان، جمعه شب در سراوان به وقوع پیوست و منجر به شهادت 14 مرزبان ایرانی شد.

گروهک جیش العدل، با آموزه های سلفی و باورهای وهابی خود از جمله حامیان سلفی های معارض در جنگ سوریه است و یکی از دلایل اقدامات تروریستی خود علیه جمهوری اسلامی را حمایت از تکفیری‌های سوری و تروریست‌های معارض دولت سوریه اعلام کرده است.

http://etedaal.ir/fa/news/67664

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo